06-17-2026, 08:14 AM
Pěkný den všem,
zejména účastníci sobotního klání by si měli přečíst nový článek https://www.lukostrelec.cz/aktuality/nov...bodovacky/
V Habří bychom rádi ve větší míře otestovali nový systém pro online zadávání bodovaček, kdo se budete chtít zapojit, tak se prosím hlaste.
Pokud už teď víte, že bude chtít tohle otestovat a víte, s kým a jak chcete být ve skupině, dejte prosím vědět, čím více toho připravíme v předstihu, tím lépe.
Děkuji!
zejména účastníci sobotního klání by si měli přečíst nový článek https://www.lukostrelec.cz/aktuality/nov...bodovacky/
V Habří bychom rádi ve větší míře otestovali nový systém pro online zadávání bodovaček, kdo se budete chtít zapojit, tak se prosím hlaste.
Pokud už teď víte, že bude chtít tohle otestovat a víte, s kým a jak chcete být ve skupině, dejte prosím vědět, čím více toho připravíme v předstihu, tím lépe.
Děkuji!


a krmě ...hned zítra udělám kýbl ,,Kaťáku" a dopřeju si aspoň tři kousky masíčka s řádnou porcí zeleninové ingredience..jak se na můj vkus patří ..chuťově dobrej avšak jsem asi zmlsanej