Fórum - Lukostřelec.cz
Turnaj Sv.Víta v Habří 20.6.2026 - Verze k tisku

+- Fórum - Lukostřelec.cz (https://lukostrelec.cz/subdom/forum)
+-- Fórum: Lukostřelba (https://lukostrelec.cz/subdom/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Fórum: Turnaje (https://lukostrelec.cz/subdom/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Téma: Turnaj Sv.Víta v Habří 20.6.2026 (/showthread.php?tid=813)

Stran: 1 2


Turnaj Sv.Víta v Habří 20.6.2026 - Lucínek - 06-17-2026

Pěkný den všem, 
zejména účastníci sobotního klání by si měli přečíst nový článek https://www.lukostrelec.cz/aktuality/novinky-atl-prihlasovani-a-bodovacky/
V Habří bychom rádi ve větší míře otestovali nový systém pro online zadávání bodovaček, kdo se budete chtít zapojit, tak se prosím hlaste.
Pokud už teď víte, že bude chtít tohle otestovat a víte, s kým a jak chcete být ve skupině, dejte prosím vědět, čím více toho připravíme v předstihu, tím lépe.
Děkuji!


RE: Turnaj Sv.Víta v Habří 20.6.2026 - Pegas - 06-18-2026

Ahoj, rádi vyzkoušíme, jsme zatím do skupiny pouze 3.  Uhlíci


RE: Turnaj Sv.Víta v Habří 20.6.2026 - Honza Křikava - 06-19-2026

Ahoj Lucínku, 

Z Jindřichova Hradce nás pojede celkem dost, rád si jednu grupu vezmu na starost.


RE: Turnaj Sv.Víta v Habří 20.6.2026 - Pavla - 06-20-2026

Děkujeme za vydařený turnaj, oběd byl naprosto vynikající, moc jsme si to užili. Všichni Zavadilovi


RE: Turnaj Sv.Víta v Habří 20.6.2026 - BAZY - 06-20-2026

Dík's za fajn turnaj TOTEMácí...,trať a organizace byla jako vždy parádní..skupinka se sešla navíbornou..počasí adekvátní k situaci Smile a krmě ...hned zítra udělám kýbl ,,Kaťáku" a dopřeju si aspoň tři kousky masíčka s řádnou porcí zeleninové ingredience..jak se na můj vkus patří ..chuťově dobrej avšak jsem asi zmlsanej Smile
Díky a budu se těšit další ročník ...yeah,peace


RE: Turnaj Sv.Víta v Habří 20.6.2026 - Honza Holík - 06-20-2026

Díky , díky, díky.
byl to moc fajn den.
Netolice zdraví Totem


RE: Turnaj Sv.Víta v Habří 20.6.2026 - Ondra Venc - 06-21-2026

Ahoj, taky moc moc děkujeme za super sobotu - skupina, oběd, počasí, zkrátka paráda
Vencovi


RE: Turnaj Sv.Víta v Habří 20.6.2026 - loccoCZ - 06-21-2026

Díky za výroční turnaj a krásné počasí objednané i se správně naplánovanou sprchou. Vše vyšlo krásně, už se těšíme na příští rok Smile
pár Holubů a všichni z IA vonBrandeys


RE: Turnaj Sv.Víta v Habří 20.6.2026 - mincička - 06-21-2026

Děkujeme za krásný turnaj v krásné přírodě a děkujeme všem, kteří si s přípravou turnaje dali takovou práci!!

Pivo i oběd bylo fajn, atmosféra super, děkujeme   Wink
Lenka


RE: Turnaj Sv.Víta v Habří 20.6.2026 - Milaura - 06-21-2026

Ahoj, jak jinak než veliké díky všem za parádní lukostřelecký turnaj i den  Wink
Vše moc hezky připravené, biatlon super. 
K rizotku příště prosím kyselou okurčičku a posypat sýrem jako u Mlčocha Big Grin 
Dělám si srandu, bylo i tak dobré. Všem krásné letní dny*