![]() |
|
Turnaj Sv.Víta v Habří 20.6.2026 - Verze k tisku +- Fórum - Lukostřelec.cz (https://lukostrelec.cz/subdom/forum) +-- Fórum: Lukostřelba (https://lukostrelec.cz/subdom/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Fórum: Turnaje (https://lukostrelec.cz/subdom/forum/forumdisplay.php?fid=3) +--- Téma: Turnaj Sv.Víta v Habří 20.6.2026 (/showthread.php?tid=813) Stran:
1
2
|
Turnaj Sv.Víta v Habří 20.6.2026 - Lucínek - 06-17-2026 Pěkný den všem, zejména účastníci sobotního klání by si měli přečíst nový článek https://www.lukostrelec.cz/aktuality/novinky-atl-prihlasovani-a-bodovacky/ V Habří bychom rádi ve větší míře otestovali nový systém pro online zadávání bodovaček, kdo se budete chtít zapojit, tak se prosím hlaste. Pokud už teď víte, že bude chtít tohle otestovat a víte, s kým a jak chcete být ve skupině, dejte prosím vědět, čím více toho připravíme v předstihu, tím lépe. Děkuji! RE: Turnaj Sv.Víta v Habří 20.6.2026 - Pegas - 06-18-2026 Ahoj, rádi vyzkoušíme, jsme zatím do skupiny pouze 3. Uhlíci RE: Turnaj Sv.Víta v Habří 20.6.2026 - Honza Křikava - 06-19-2026 Ahoj Lucínku, Z Jindřichova Hradce nás pojede celkem dost, rád si jednu grupu vezmu na starost. RE: Turnaj Sv.Víta v Habří 20.6.2026 - Pavla - 06-20-2026 Děkujeme za vydařený turnaj, oběd byl naprosto vynikající, moc jsme si to užili. Všichni Zavadilovi RE: Turnaj Sv.Víta v Habří 20.6.2026 - BAZY - 06-20-2026 Dík's za fajn turnaj TOTEMácí...,trať a organizace byla jako vždy parádní..skupinka se sešla navíbornou..počasí adekvátní k situaci a krmě ...hned zítra udělám kýbl ,,Kaťáku" a dopřeju si aspoň tři kousky masíčka s řádnou porcí zeleninové ingredience..jak se na můj vkus patří ..chuťově dobrej avšak jsem asi zmlsanej ![]() Díky a budu se těšit další ročník ...yeah,peace RE: Turnaj Sv.Víta v Habří 20.6.2026 - Honza Holík - 06-20-2026 Díky , díky, díky. byl to moc fajn den. Netolice zdraví Totem RE: Turnaj Sv.Víta v Habří 20.6.2026 - Ondra Venc - 06-21-2026 Ahoj, taky moc moc děkujeme za super sobotu - skupina, oběd, počasí, zkrátka paráda Vencovi RE: Turnaj Sv.Víta v Habří 20.6.2026 - loccoCZ - 06-21-2026 Díky za výroční turnaj a krásné počasí objednané i se správně naplánovanou sprchou. Vše vyšlo krásně, už se těšíme na příští rok pár Holubů a všichni z IA vonBrandeys RE: Turnaj Sv.Víta v Habří 20.6.2026 - mincička - 06-21-2026 Děkujeme za krásný turnaj v krásné přírodě a děkujeme všem, kteří si s přípravou turnaje dali takovou práci!! Pivo i oběd bylo fajn, atmosféra super, děkujeme Lenka RE: Turnaj Sv.Víta v Habří 20.6.2026 - Milaura - 06-21-2026 Ahoj, jak jinak než veliké díky všem za parádní lukostřelecký turnaj i den Vše moc hezky připravené, biatlon super. K rizotku příště prosím kyselou okurčičku a posypat sýrem jako u Mlčocha Dělám si srandu, bylo i tak dobré. Všem krásné letní dny* |