Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turnaj Sv.Víta v Habří 20.6.2026
#1
Pěkný den všem, 
zejména účastníci sobotního klání by si měli přečíst nový článek https://www.lukostrelec.cz/aktuality/nov...bodovacky/
V Habří bychom rádi ve větší míře otestovali nový systém pro online zadávání bodovaček, kdo se budete chtít zapojit, tak se prosím hlaste.
Pokud už teď víte, že bude chtít tohle otestovat a víte, s kým a jak chcete být ve skupině, dejte prosím vědět, čím více toho připravíme v předstihu, tím lépe.
Děkuji!
Odpovědět
#2
Ahoj, rádi vyzkoušíme, jsme zatím do skupiny pouze 3.  Uhlíci
Odpovědět
#3
Ahoj Lucínku, 

Z Jindřichova Hradce nás pojede celkem dost, rád si jednu grupu vezmu na starost.
Odpovědět
#4
Děkujeme za vydařený turnaj, oběd byl naprosto vynikající, moc jsme si to užili. Všichni Zavadilovi
Odpovědět
#5
Dík's za fajn turnaj TOTEMácí...,trať a organizace byla jako vždy parádní..skupinka se sešla navíbornou..počasí adekvátní k situaci Smile a krmě ...hned zítra udělám kýbl ,,Kaťáku" a dopřeju si aspoň tři kousky masíčka s řádnou porcí zeleninové ingredience..jak se na můj vkus patří ..chuťově dobrej avšak jsem asi zmlsanej Smile
Díky a budu se těšit další ročník ...yeah,peace
Odpovědět
#6
Díky , díky, díky.
byl to moc fajn den.
Netolice zdraví Totem
Odpovědět
#7
Ahoj, taky moc moc děkujeme za super sobotu - skupina, oběd, počasí, zkrátka paráda
Vencovi
Odpovědět
#8
Díky za výroční turnaj a krásné počasí objednané i se správně naplánovanou sprchou. Vše vyšlo krásně, už se těšíme na příští rok Smile
pár Holubů a všichni z IA vonBrandeys
HoP
Odpovědět
#9
Děkujeme za krásný turnaj v krásné přírodě a děkujeme všem, kteří si s přípravou turnaje dali takovou práci!!

Pivo i oběd bylo fajn, atmosféra super, děkujeme   Wink
Lenka
Odpovědět
#10
Ahoj, jak jinak než veliké díky všem za parádní lukostřelecký turnaj i den  Wink
Vše moc hezky připravené, biatlon super. 
K rizotku příště prosím kyselou okurčičku a posypat sýrem jako u Mlčocha Big Grin 
Dělám si srandu, bylo i tak dobré. Všem krásné letní dny*
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 2 host(ů)