2 hodin(y)
Ahoj vespolek,
Totemáci se vyšvihli a naservírovali nám krásný turnaj, který jsem si užíval v milé společnosti naší skupinky. Tímto zdravím Tomáše, Martina ,Janičku, Lauru a samozřejmě soukmenovce. Vše bylo jasné, čitelné, poctivě připravené.
A co se týče oběda....mě ten kaťák v parném dni sednul, snad poprvé jsem nebyl na závodech po obědě unavený ,lehký obídek doplněný úžasnou osmičkou od Petra Záhorky....(a ano, považuji pivo za nejzdravější energetický nápoj)...Nutno však podotknout, že na jaře, nebo na podzim bych v chladnějších dnech uvítal sytější krmi.
Ono je to obecně nevděčné...oběd....uvaříte lečo, někdo nejí papriku, někdo nejí rajčata...klobásu.... Možná by bylo řešení ( a uvažuji, že to na podzimním závodu zkusíme)..prostě nabídnout oběd, a komu at už z jakéhokoli důvodu, nebude vyhovovat, přiveze si vlastní jídlo a startovné bude mít pokrácené o částku za oběd. ....asi jsme už trochu zpovykaní ... a možná by nám prospělo si zase z tlumoku vytáhnout chleba s paštikou, vajíčko..řízek...vodu do čutory..
Mějte se krásně, užívejte života a opatrujte se.....jdu hledat morčata na 3D na Údolí sviní...Wahinkpe
Totemáci se vyšvihli a naservírovali nám krásný turnaj, který jsem si užíval v milé společnosti naší skupinky. Tímto zdravím Tomáše, Martina ,Janičku, Lauru a samozřejmě soukmenovce. Vše bylo jasné, čitelné, poctivě připravené.
A co se týče oběda....mě ten kaťák v parném dni sednul, snad poprvé jsem nebyl na závodech po obědě unavený ,lehký obídek doplněný úžasnou osmičkou od Petra Záhorky....(a ano, považuji pivo za nejzdravější energetický nápoj)...Nutno však podotknout, že na jaře, nebo na podzim bych v chladnějších dnech uvítal sytější krmi.
Ono je to obecně nevděčné...oběd....uvaříte lečo, někdo nejí papriku, někdo nejí rajčata...klobásu.... Možná by bylo řešení ( a uvažuji, že to na podzimním závodu zkusíme)..prostě nabídnout oběd, a komu at už z jakéhokoli důvodu, nebude vyhovovat, přiveze si vlastní jídlo a startovné bude mít pokrácené o částku za oběd. ....asi jsme už trochu zpovykaní ... a možná by nám prospělo si zase z tlumoku vytáhnout chleba s paštikou, vajíčko..řízek...vodu do čutory..
Mějte se krásně, užívejte života a opatrujte se.....jdu hledat morčata na 3D na Údolí sviní...Wahinkpe

