06-21-2026, 07:37 PM
Ahoj, jak jinak než veliké díky všem za parádní lukostřelecký turnaj i den
Vše moc hezky připravené, biatlon super.
K rizotku příště prosím kyselou okurčičku a posypat sýrem jako u Mlčocha
Dělám si srandu, bylo i tak dobré. Všem krásné letní dny*
Vše moc hezky připravené, biatlon super.
K rizotku příště prosím kyselou okurčičku a posypat sýrem jako u Mlčocha
Dělám si srandu, bylo i tak dobré. Všem krásné letní dny*

