Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turnaj Sv.Víta v Habří 20.6.2026
#10
Ahoj, jak jinak než veliké díky všem za parádní lukostřelecký turnaj i den  Wink
Vše moc hezky připravené, biatlon super. 
K rizotku příště prosím kyselou okurčičku a posypat sýrem jako u Mlčocha Big Grin 
Dělám si srandu, bylo i tak dobré. Všem krásné letní dny*
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Turnaj Sv.Víta v Habří 20.6.2026 - od Lucínek - 06-17-2026, 08:14 AM
RE: Turnaj Sv.Víta v Habří 20.6.2026 - od BAZY - 06-20-2026, 09:10 PM
RE: Turnaj Sv.Víta v Habří 20.6.2026 - od Milaura - 06-21-2026, 07:37 PM

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)