06-21-2026, 06:10 PM
Děkujeme za krásný turnaj v krásné přírodě a děkujeme všem, kteří si s přípravou turnaje dali takovou práci!!
Pivo i oběd bylo fajn, atmosféra super, děkujeme
Lenka
Pivo i oběd bylo fajn, atmosféra super, děkujeme
Lenka

