06-20-2026, 09:10 PM
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 06-20-2026, 09:11 PM uživatelem BAZY.)
Dík's za fajn turnaj TOTEMácí...,trať a organizace byla jako vždy parádní..skupinka se sešla navíbornou..počasí adekvátní k situaci
a krmě ...hned zítra udělám kýbl ,,Kaťáku" a dopřeju si aspoň tři kousky masíčka s řádnou porcí zeleninové ingredience..jak se na můj vkus patří ..chuťově dobrej avšak jsem asi zmlsanej 
Díky a budu se těšit další ročník ...yeah,peace
a krmě ...hned zítra udělám kýbl ,,Kaťáku" a dopřeju si aspoň tři kousky masíčka s řádnou porcí zeleninové ingredience..jak se na můj vkus patří ..chuťově dobrej avšak jsem asi zmlsanej 
Díky a budu se těšit další ročník ...yeah,peace

