Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turnaj Sv.Víta v Habří 20.6.2026
#5
Dík's za fajn turnaj TOTEMácí...,trať a organizace byla jako vždy parádní..skupinka se sešla navíbornou..počasí adekvátní k situaci Smile a krmě ...hned zítra udělám kýbl ,,Kaťáku" a dopřeju si aspoň tři kousky masíčka s řádnou porcí zeleninové ingredience..jak se na můj vkus patří ..chuťově dobrej avšak jsem asi zmlsanej Smile
Díky a budu se těšit další ročník ...yeah,peace
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Turnaj Sv.Víta v Habří 20.6.2026 - od Lucínek - 06-17-2026, 08:14 AM
RE: Turnaj Sv.Víta v Habří 20.6.2026 - od BAZY - 06-20-2026, 09:10 PM

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)