Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Truskovický turnaj ,, pod Lipicí"
#11
Tak to byl teda fičák se vším všady,
Truskovice jak vždy nezklamaly...užívali jsme si jak sportovní, tak kulinářské zážitky.   Děkujeme pořadatelům za krásný pátek a sobotu.   Za náš spolek  Wahinkpe
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Truskovický turnaj ,, pod Lipicí" - od Herman - 05-14-2026, 03:22 PM
RE: Truskovický turnaj ,, pod Lipicí" - od BAZY - 05-15-2026, 08:07 AM
RE: Truskovický turnaj ,, pod Lipicí" - od wahinkpe - 06-15-2026, 12:05 PM

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)