![]() |
|
Truskovický turnaj ,, pod Lipicí" - Verze k tisku +- Fórum - Lukostřelec.cz (https://lukostrelec.cz/subdom/forum) +-- Fórum: Lukostřelba (https://lukostrelec.cz/subdom/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Fórum: Turnaje (https://lukostrelec.cz/subdom/forum/forumdisplay.php?fid=3) +--- Téma: Truskovický turnaj ,, pod Lipicí" (/showthread.php?tid=808) Stran:
1
2
|
Truskovický turnaj ,, pod Lipicí" - Herman - 05-14-2026 Aho lukostřelci, Přihlášky na truskovický turnaj budou spuštěny v neděli 17.5.2026 ve 20:00 hodin. Petr RE: Truskovický turnaj ,, pod Lipicí" - BAZY - 05-15-2026 Ahoj...když teď rozkliknu Google přihlašovací formulář..tak tam píše sobotní datum 16/5/26... ? RE: Truskovický turnaj ,, pod Lipicí" - loccoCZ - 05-15-2026 (05-15-2026, 08:07 AM)BAZY Napsal(a): Ahoj...když teď rozkliknu Google přihlašovací formulář..tak tam píše sobotní datum 16/5/26... ? Ahoj, dobrý postřeh, opraveno. Opravdu jde o neděli a neděle je opravdu po kontrole 17.5. HoP RE: Truskovický turnaj ,, pod Lipicí" - Herman - 06-02-2026 Ahoj lukostřelci. Jen připomínám, že do pátku 5.6.2026 je potřeba zaplatit startovné na náš turnaj. RE: Truskovický turnaj ,, pod Lipicí" - Lucínek - 06-13-2026 Pěkný večer, děkujeme za parádní větrný turnaj. Pro střelce: Výsledky jsou ke stažení zde jako XLSX tabulka nebo k nahlédnutí na webu jako "Live výsledky" na stránce turnaje https://atlcr.cz/tournament/7 Ještě k výsledkům - děti jsou tam jako "děti malé" a "děti starší", ale vyhlášeni byli zvlášť chlapci a zvlášť dívky. Tak snad se v tom vyznáte
RE: Truskovický turnaj ,, pod Lipicí" - Ondra - 06-14-2026 Z Manětína děkujeme za parádní den plný pěkných disciplín, skvělých lidí, úžasného počasí. Samostatné poděkování partě co připravuje oběd a skupince co nám zachránila kšiltovku. Lukosové RE: Truskovický turnaj ,, pod Lipicí" - Franta_7 - 06-14-2026 Díky moc za povedený turnaj. Třikrát sláva kuchařům! Těším se zas za rok
RE: Truskovický turnaj ,, pod Lipicí" - Pavla - 06-14-2026 Moc s děkujeme za krásný turnaj. RE: Truskovický turnaj ,, pod Lipicí" - Béďa - 06-15-2026 Ahoj všem, připojujeme se k poděkování za hezký turnaj v příjemném prostředí. Libor a Mirka B. RE: Truskovický turnaj ,, pod Lipicí" - mincička - 06-15-2026 Ahoj, díky za skvěle připravený turnaj! Obdivuji tatínka u princezny, který jako každý rok příjemně pomáhá s touto jeho disciplínou. Vratký soustřel byl letos opravdu vratký :-)) Oběd jako vždy fantastický.... Za Raveňáky moc děkujeme, bylo to skvělé! Ať se daří, zdraví drží a přeji hodně energie do dalších turnajů! Děkujeme. Lenka |