Fórum - Lukostřelec.cz
Truskovický turnaj ,, pod Lipicí" - Verze k tisku

+- Fórum - Lukostřelec.cz (https://lukostrelec.cz/subdom/forum)
+-- Fórum: Lukostřelba (https://lukostrelec.cz/subdom/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Fórum: Turnaje (https://lukostrelec.cz/subdom/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Téma: Truskovický turnaj ,, pod Lipicí" (/showthread.php?tid=808)

Stran: 1 2


Truskovický turnaj ,, pod Lipicí" - Herman - 05-14-2026

Aho lukostřelci,
Přihlášky na truskovický turnaj budou spuštěny v neděli 17.5.2026 ve 20:00 hodin.
Petr


RE: Truskovický turnaj ,, pod Lipicí" - BAZY - 05-15-2026

Ahoj...když teď rozkliknu Google přihlašovací formulář..tak tam píše sobotní datum 16/5/26... ?


RE: Truskovický turnaj ,, pod Lipicí" - loccoCZ - 05-15-2026

(05-15-2026, 08:07 AM)BAZY Napsal(a): Ahoj...když teď rozkliknu Google přihlašovací formulář..tak tam píše sobotní datum 16/5/26... ?

Ahoj, dobrý postřeh, opraveno. Opravdu jde o neděli a neděle je opravdu po kontrole 17.5.  

HoP


RE: Truskovický turnaj ,, pod Lipicí" - Herman - 06-02-2026

Ahoj lukostřelci. Jen připomínám, že do pátku 5.6.2026 je potřeba zaplatit startovné na náš turnaj.


RE: Truskovický turnaj ,, pod Lipicí" - Lucínek - 06-13-2026

Pěkný večer, děkujeme za parádní větrný turnaj.
Pro střelce: Výsledky jsou ke stažení zde jako XLSX tabulka nebo k nahlédnutí na webu jako "Live výsledky" na stránce turnaje https://atlcr.cz/tournament/7
Ještě k výsledkům - děti jsou tam jako "děti malé" a "děti starší", ale vyhlášeni byli zvlášť chlapci a zvlášť dívky. Tak snad se v tom vyznáte  Angel


RE: Truskovický turnaj ,, pod Lipicí" - Ondra - 06-14-2026

Z Manětína děkujeme za parádní den plný pěkných disciplín, skvělých lidí,  úžasného počasí. Samostatné poděkování partě co připravuje oběd a skupince co nám zachránila kšiltovku. 
  Lukosové


RE: Truskovický turnaj ,, pod Lipicí" - Franta_7 - 06-14-2026

Díky moc za povedený turnaj. Třikrát sláva kuchařům! Těším se zas za rok Smile


RE: Truskovický turnaj ,, pod Lipicí" - Pavla - 06-14-2026

Moc s děkujeme za krásný turnaj.


RE: Truskovický turnaj ,, pod Lipicí" - Béďa - 06-15-2026

Ahoj všem,
připojujeme se k poděkování za hezký turnaj v příjemném prostředí.

Libor a Mirka B.


RE: Truskovický turnaj ,, pod Lipicí" - mincička - 06-15-2026

Ahoj,

díky za skvěle připravený turnaj!
Obdivuji tatínka u princezny, který jako každý rok příjemně pomáhá s touto jeho disciplínou. Vratký soustřel byl letos opravdu vratký :-)) Oběd jako vždy fantastický.... 
Za Raveňáky moc děkujeme, bylo to skvělé!
Ať se daří, zdraví drží a přeji hodně energie do dalších turnajů!
Děkujeme.
Lenka