Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Truskovický turnaj ,, pod Lipicí"
#10
Ahoj,

díky za skvěle připravený turnaj!
Obdivuji tatínka u princezny, který jako každý rok příjemně pomáhá s touto jeho disciplínou. Vratký soustřel byl letos opravdu vratký :-)) Oběd jako vždy fantastický.... 
Za Raveňáky moc děkujeme, bylo to skvělé!
Ať se daří, zdraví drží a přeji hodně energie do dalších turnajů!
Děkujeme.
Lenka
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Truskovický turnaj ,, pod Lipicí" - od Herman - 05-14-2026, 03:22 PM
RE: Truskovický turnaj ,, pod Lipicí" - od BAZY - 05-15-2026, 08:07 AM
RE: Truskovický turnaj ,, pod Lipicí" - od mincička - 06-15-2026, 07:50 AM

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)