Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Truskovický turnaj ,, pod Lipicí"
#11
Tak to byl teda fičák se vším všady,
Truskovice jak vždy nezklamaly...užívali jsme si jak sportovní, tak kulinářské zážitky.   Děkujeme pořadatelům za krásný pátek a sobotu.   Za náš spolek  Wahinkpe
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)