Příspěvků: 69
Témat: 9
Registrován od: May 2017
Hodnocení:
4
Ahoj BB,
i já jsem si turnaj užil, bavil mě...od prvního výstřelu do posledního. Díky za přípravu . I za to, že nesete dál vlajku závodu v Děčíně a že jste jej pojmenovali po Messermanovi . To mě moc potěšilo.
Snad jen jednu, ani ne výtku, jako spíše doporučení - připevnit pevněji některé terče.
Wahinkpe
Příspěvků: 8
Témat: 0
Registrován od: Jun 2024
Hodnocení:
0
Ahoj
Za Varnsdorfské také velké díky za super turnájek a nádherné počasí. Užili jsme si vrchovatě všeho dobrého!!!
Za rok naviděnou...
Janek a spol
Příspěvků: 467
Témat: 51
Registrován od: Mar 2017
Hodnocení:
6
Jeníkovští děkují za hezký turnaj. Bylo nám u vás hezky. A připojuji se k Wahinkpemu, prosím, příště připevnit terčovnice i zástěny. Naše promitivotradiční skupina přišla o mnoho šípů úplně zbytečně. Díky a těšíme se napříště. Johanka a Lojza
Příspěvků: 8
Témat: 1
Registrován od: Apr 2023
Hodnocení:
0
Děkuji všem účastníkům, všem za pochvalné zprávy jsem rád že jste si to užily... a nebojte se ohledně výsledků postupně to zpracovávám a zveřejním...
Příspěvků: 8
Témat: 1
Registrován od: Apr 2023
Hodnocení:
0
Protože se sem nevejdou přílohy s výsledky přikládám odkaz na úschovnu bude aktivní do 17.6.... jedna se o scany výsledkových karet rozděleno dle kategorií... později přiložím převod do tabulky
https://www.uschovna.cz/zasilka/VJ89E6VLSGBRINBY-7X7/