![]() |
|
Truskovický turnaj ,, pod Lipicí" - Verze k tisku +- Fórum - Lukostřelec.cz (https://lukostrelec.cz/subdom/forum) +-- Fórum: Lukostřelba (https://lukostrelec.cz/subdom/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Fórum: Turnaje (https://lukostrelec.cz/subdom/forum/forumdisplay.php?fid=3) +--- Téma: Truskovický turnaj ,, pod Lipicí" (/showthread.php?tid=808) Stran:
1
2
|
RE: Truskovický turnaj ,, pod Lipicí" - wahinkpe - 06-15-2026 Tak to byl teda fičák se vším všady, Truskovice jak vždy nezklamaly...užívali jsme si jak sportovní, tak kulinářské zážitky. Děkujeme pořadatelům za krásný pátek a sobotu. Za náš spolek Wahinkpe |