Fórum - Lukostřelec.cz
Truskovický turnaj ,, pod Lipicí" - Verze k tisku

+- Fórum - Lukostřelec.cz (https://lukostrelec.cz/subdom/forum)
+-- Fórum: Lukostřelba (https://lukostrelec.cz/subdom/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Fórum: Turnaje (https://lukostrelec.cz/subdom/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Téma: Truskovický turnaj ,, pod Lipicí" (/showthread.php?tid=808)

Stran: 1 2


RE: Truskovický turnaj ,, pod Lipicí" - wahinkpe - 06-15-2026

Tak to byl teda fičák se vším všady,
Truskovice jak vždy nezklamaly...užívali jsme si jak sportovní, tak kulinářské zážitky.   Děkujeme pořadatelům za krásný pátek a sobotu.   Za náš spolek  Wahinkpe